ZDRAVÍ a KRÁSA - Kosmetika a vše pro Vaše zdraví a krásuJe nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.


Archiv: Karmické čištění negací a bloků duše od 2500 Kč - [28. října 2020]


Zdravá duše=zdravé tělo fyzické i energetické, proto nabízím procesy karmické očisty na dálku s léčivými toky Karunaki, Kchuei, Imara,Seichim aj.:
-7 denní proces očisty-denní očista ve večerním čase-na dálku/2500 Kč
-21 denní základní hloubková očista-3x týdně -na dálku+závěrem rozpis do mejlu/ 4800 Kč
-21 denní čištění kleteb-7 dní denní očista, pak 3x týdně-na dálku+závěrem rozpis do mejlu/ 9800 Kč
-30 denní komplexní očista silných negací, agrese, kleteb+magie/ 15000 Kč(-10 dní denní očista, pak 3x týdně+texty+pracovní videa+pře-nastavení DNA,dle očisty duše, i tento proces na dálku jde platit i na 2-3 splátky-po dohodě)
U 21-30 denní očisty pak je závěrečný kontrolní rozpis na kolik jste pročištěni+co vám zbývá k čištění asi A4 strana-do mejlu.
Objednáte jen mejlem nebo z formulářů webu.

 
© 2007-2021 Soukromá inzerce zdarma a bazar. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
0.04